Żyłka techniczna - profesjonalna, o przekroju okrągłym

Żyłka techniczna żółta o przekroju okrągłym, przeznaczona do kosiarek spalinowych. Wysoka trwałość, odporna na ścieranie i strzępienie.

zylka-pro-zolta

Żyłka techniczna - profesjonalna, o przekroju wielokątnym

Żyłka techniczna pomarańczowa o przekroju wielokątnym, przeznaczona do kosiarek spalinowych. Wysoka trwałość, odporna na ścieranie i strzępienie.

zylka-pro-pomaranczowa

Żyłka do kosiarek - wzmocniona, o przekroju okrągłym

Żyłka żółta, wzmocniona, o przekroju okrągłym. Przeznaczona do kosiarek elektrycznych i spalinowych.

zylka-zolta

Żyłka do kosiarek - ostra, o przekroju wielokątnym

Żyłka pomarańczowa, bardzo ostra, o przekroju wielokątnym. Przeznaczona do kosiarek elektrycznych i spalinowych.

zylka-pomaranczowa

Żyłka do kosiarek - ostra, o przekroju wielokątnym

Żyłka zielona, bardzo ostra, o przekroju wielokątnym. Przeznaczona do kosiarek elektrycznych i spalinowych.

zylka-zielona

Agroperlit

Niezbędny dodatek do ziemi. Doskonale spulchnia i napowietrza ziemię sprawiając, że staje się ona „lekka” dla roślin. Reguluje wilgotność ziemi. Poprawia oddychanie korzeni oraz umożliwia łatwy dostęp składników pokarmowych dla całej rośliny.

agroperlit

Ceramgrys

Granulki z glinki ceramicznej. Idealny do dekoracji i ściółkowania podłoży wokół drzew i krzewów oraz roślin ozdobnych iglastych i liściastych uprawianych w donicach, kontenerach, na rabatach itp. Dodany do ziemi rozluźnia ją ułatwiając dostęp powietrza i wilgoci do korzeni.

ceramgrys

Grys biały

Marmurowy grys dekoracyjny. Idealny do wyściółki wokół roślin przy domu i w ogrodzie.

grys-bialy

Holz Dekor

Naturalne, skamieniałe drewno zdobnicze. Służy do dekoracji i ściółkowania podłoży wokół drzew i krzewów oraz innych roślin ozdobnych iglastych i liściastych. Doskonale zastępuje korę drzewną

holzdekor

Karbi-Kret

Skuteczny sposób pozbycia się kretów i nornic w ogrodzie. Węglik wapnia (karbid) umieszczony w krecich kopcach wchodząc w reakcję z wilgocią wytwarza acetylen, który rozchodząc się po korytarzach skutecznie odstrasza gryzonie.

produkt-kadr

Obornik kurzy

Obornik kurzy suszony i granulowany. Powstaje z obornika kurzego, dostarcza glebie składniki organiczne i mikroelementy. Nawóz polecany jest pod uprawy owoców, warzyw, roślin ozdobnych i trawników. W 100% naturalny.

obornik-kurzy

Obornik bydlęcy

Obornik bydlęcy granulowany. Idealnie nadaje się pod uprawę drzew owocowych i liściastych, warzyw, roślin ozdobnych i trawników. Zawiera naturalne substancje odżywcze roślin. W 100% naturalny.

obornik-bydlecy

Bielak

Wapno do bielenia drzew i krzewów. Zapobiega oparzelinie mrozowej, nie dopuszcza do tworzenia zgorzelin, chroni przed pękaniem kory, uniemośliwia przemarzanie. Znacząco poprawia estetykę ogrodu. Środek o dużej przyczepności, utrudnia szkodnikom dostęp do roślin.

bielak

Kreda nawozowa

Szybko i skutecznie odkwasza glebę. Jest naturalną, mieloną kopaliną ochodzenia organicznego. Jest najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym. Nadaje się do stosowania przy uprawie warzyw, owoców, roślin ozdobnych itd. Umożliwia rozwój korzystnej mikroflory i flory glebowej.

kreda-nawozowa

Wapno granulowane

Skutecznie walczy z mchem w trawnikach. Odkwasza glebę, nie pyli się. Działa bardzo szybko, zapewnia łatwy wysiew. Nie zatruwa ziemi – poprawia jej żyzność i strukturę. Nawóz w 100% ekologiczny.

wapno-granulowane

Wapno nawozowe tlenkowe

Wapno nawozowe mielone, białe. Powstaje z przerobu skał wapiennych. Skutecznie walczy z mchem w trawnikach. Przeznaczone dla wszystkich roślin. Odkwasza i użyźnia glebę. Współtworzy próchnicę i ogranicza rozwój grzybów i pasożytów.

wapno-nawozowe

Ziemia uniwersalna

Gotowe, naturalne podłoże przygotowane na bazie mieszanki torfu wysokiego, ziemi kompostowej, piasku i kredy nawozowej. Zawiere wiele makro- i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Pulchna struktura ziemi utrzymuje jej prawidłową wilgotność oraz umożliwia oddychanie korzeni.

ziemia-uniwersalna

Ziemia do palm i jukk

Ziemia do palm i jukk jest uniwersalną mieszanką ziemi kompostowej z torfem niskim i torfem wysokim. Zawiera agroperlit i piasek kwarcowy. Przeznaczona jest do uprawy roślin zielonych, takich jak palmy, juki i fikusy.

ziemia-do-palm-i-jukk

Ziemia do kaktusów

Ziemia do kaktusów to mieszanka ziemi kompostowej, piasku, agroperlitu i torfu niskiego i wysokiego. Przeznaczona jest do sadzenia i przesadzania wszystkich gatunków kaktusów. Podłoże zapewnia prawidłową przepuszczalność dla wody i powietrza.

ziemia-do-kaktusow

Ziemia do paproci

Ziemia do paproci jest gotową mieszanką torfowo-kompostową. Przeznaczona jest do sadzenia lub przesadzania wszystkich gatunków paproci oraz anturium, gloksyni i koleusa.

ziemia-do-paproci

Ziemia do skrzynek balkonowych

Ziemia do skrzynek balkonowych. Gotowe podłoże przeznaczone do roślin uprawianych w skrzynkach balkonowych i ogródkowych. W składzie mieszanki jest torf wysoki, torf niski, ziemia kompostowa, piasek i kreda nawozowa. Zawiera wiele makro- i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin.

ziemia-do-kwiatow-balkonowych

Natural Compost

Naturalna zdrowa próchnica.
Środek poprawiający właściwości gleby „Natural Compost” jest mieszaniną przekompostowanego obornika końskiego lub kurzego, słomy, torfu, kredy lub gipsu. Stanowi cenne źródło składników pokarmowych naturalnego pochodzenia.
Środek dostarcza materii organicznej. Służy do sporządzenia podłoży dla roślin, jako ściółka i jako nawóz naturalny.

natural-compost