Poznajmy się bliżej!

Firma Ogrodniczo Zoologiczna FAUNA & FLORA powstała w 1994 roku. Działalności firmy podzielić można na dwie branże:

1) ZOOLOGICZNA: Oferuje klientom szeroki wybór pokarmów i odżywek przeznaczonych dla odpowiednich grup zwierząt hodowlanych, takich jak m.in. gryzonie, ptaki egzotyczne, ryby stawowe i akwariowe.
Firma w swej ofercie handlowej posiada również różnego rodzaju piaski bezzapachowe i zapachowe (np. pomarańczowy, cytrynowy, anyżowy), ściółki, podłoża do terrarium, żwiry do akwarium oraz gresy dekoracyjne. Znajdą Państwo także u nas akcesoria takie jak patyki do klatek, huśtawki oraz nasadki ścierne na drążki.

2) OGRODNICZA: W tej branży chcemy udostępnić klientom wybór produktów niezbędnych do uprawy roślin doniczkowych i ogrodowych.
FAUNA & FLORA oferuje Państwu wapno tlenkowe, granulowane ,węglanowe, kredę nawozową (środki służące do odkwaszania gleby) oraz bielak (wapno służące do bielenia drzew i krzewów). Produkujemy również ziemię doniczkową oraz nawozy naturalne (kurzy i bydlęcy). W swej gamie produktów oferuje pełen wybór żyłek o różnych średnicach do kosiarek elektrycznych i spalinowych o różnych natężeniach mocy.

Jako Firma z wieloletnim stażem staramy się dbać o klientów i spełniać ich potrzeby. Wszystkie wyroby znajdujące się w naszej ofercie wytwarzane są z jak najlepszych materiałów przeznaczonych do ich produkcji. W celu zapewnienia klientom odpowiedniej jakości naszych produktów od 1999 r. firma znajduje się pod nadzorem weterynaryjnym i została wpisana do rejestru zakładów spełniających odpowiednie warunki weterynaryjne wymagane przy produkcji pasz dla zwierząt (nr wet. 24623001).

FAUNA & FLORA Firma Ogrodniczo Zoologiczna oferuje Państwu swoje produkty w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

FAUNA & FLORA prowadzi sprzedaż hurtową dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do współpracy zainteresowanych odbiorców oraz innych producentów z branży ogrodniczej i zoologicznej.

Znak towarowy (logo) firmy jest prawnie chronione przez Urząd Patentowy RP.