Produkty do terrarium:

Piasek do terrarium

Wysokiej jakości piasek kwarcowy o specjalnie dobranej granulacji, czysty, płukany oraz suszony w wysokiej temperaturze. Służy do wyściółki miejsce gdzie przebywają żółwie, węże, jaszczurki, żaby, pająki oraz inne zwierzęta terraryjne.

piasek-do-terrarium

Podłoże do terrarium

Uniwersalna ściółka dla większości wilgotnych i średnio wilgotnych terrariów. Przeznaczona dla żółwi, węży, jaszczurek oraz innych płazów i gadów. Wytworzone z naturalnych surowców występujących w przyrodzie.

podloze-do-terrarium

Podłoże terrano

Naturalna ściółka do terrarium. Produkt powstał z surowców naturalnych, nadających się do urządzenia i stlizacji terrarium. Służy do ściółkowania miejsc gdzie przebywają zwierzęta terraryjne. Pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgotności podłoża i powietrza. 100% włókno orzecha kokosowego.

podloze-terrano

Gammarus

Doskonały dodatek do wszelkich sałatek owocowo-warzywnych, sporządzonych według indywidualnych potrzeb z przeznaczeniem dla różnych zwierząt hodowanych w terrariach. Zawiera wiele witamin, soli mineralnych, mikroelementów, protein oraz chitynę.

gammarus

Wapno dla żółwia

Zbiór surowców naturalnych zawierający wiele składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju żółwia. Spożywanie dostarcza żółwiowi wapń, magnez, żelazo, krzem, cynk, miedź i inne pierwiastki przyczyniające się do utrzymywania w zdrowiu i dobrej kondycji.

wapno-dla-zolwia