Humino Vit organiczno-mineralny

Płynny środek poprawiający właściwości gleby. Zawiera produkty przemian metabolicznych dżdżownic kalifornijskich, które pozytywnie wpływają na aktywność mikrobiologiczną podłoża dla roślin. Środek znakomicie wpływa na rozwój roślin ozdobnych, zielonych i kwitnących oraz owoców i warzyw. Jest dobrze wchłaniany przez glebę. Nie grozi przenawożeniem.

humino-vit

Żyłki techniczne

Żyłka techniczna okrągła, żółta lub wielokątna (gwiazda), pomarańczowa. Przeznaczone do kosiarek spalinowych, charakteryzują się wysoką trwałością. Odporne na ścieranie i strzępienie.

 

zylki-2x

Hummi Terra

Substrat uniwersalny do uprawy kwiatów i warzyw. Gotowe podłoże do sadzenia roślin w doniczkach, skrzynkach balkonowych i gruncie. Specjalnie dobrany skąd dostarcza roślinom niezbędne makro i mikro elementy. Ułatwia przyjmowanie się roślin po przesadzeniu oraz zapewnia bujny wzrost i kwitnienie. Nadaje się do upraw amatorskich i profesjonalnych, jest doskonały jako komponent podłoży sporządzanych indywidualnie. Podłoże Humi Terra jest lekkie, sprężyste, łatwo układa się w doniczkach.Posiada dużą chłonność wodną, zachowując przewiewną strukturę. Stosowanie substratu wpływa na ładny i zdrowy wygląd roślin. Zwiększa odporność warzyw i kwiatów na niekorzystne warunki uprawowe. Pobudza system korzeniowy do intensywnego wzrostu.

 

humi-terra

Natural Compost

Naturalna zdrowa próchnica. Środek poprawiający właściwości gleby, jest mieszaniną przekompostowanego obornika końskiego lub kurzego, słomy, torfu, kredy lub gipsu. Stanowi cenne źródło składników pokarmowych naturalnego pochodzenia, głównie azotu, fosforu, potasu, magnezu oraz wapnia, zwiększając żyzność gleby. Środek dostarcza materii organicznej regulując stosunki wodno-powietrzne gleby. Podnosi jej aktywność mikrobiologiczną. Wiosną stosować na gleby lżejsze przed sadzeniem roślin, siewem nasion i do ściółkowania gleby, przy uprawie warzyw, owoców, ziół oraz drzewek i krzewów. Jesienią stosować na gleby cięższe. Całorocznie jest doskonałym składnikiem przy produkcji podłoży do roślin podczas ich wysiewania, sadzenia i przesadzania. Pozbawiony jest nasion chwastów. Procesy przygotowawcze pozbawiły go szkodników, zarazków i chorób grzybowych.

natural-compost